Kontaktlista

Ordförande

Irina Axelsson
Romma 1
731 13 KÖPING

Mobil: 070-222 29 09
E-post: irina.axelsson@telia.com

Vice ordförande

Anna Östberg
S:t Olovsgatan 62 B
731 33 KÖPING

Mobil: 070-280 73 79
E-post: anna.ostberg@koping.net

Kassör

Christina Berglöw
Bondgårdsvägen 12 A
731 41 KÖPING

Mobil: 073-826 72 27
E-post: stina_totte@hotmail.com

Sekreterare

Agneta Söderman
Glasgatan 11 B
731 30 KÖPING

Mobil: 070-335 72 56
E-post: devotet@koping.net


Ledamot

Jan-Erik Andersson
Lostigen 7
731 43 KÖPING

Mobil: 070-344 95 47
E-post: janerik_and@hotmail.com


Ledamot

Mikael Gyoni
Ållestavägen 7
731 42 KÖPING

Mobil: 070-651 07 50

Valberedning

Anne-Catrine Jansson
Stekelgatan 39
731 54 Köping

Mobil: 072-305 55 40

Valberedning

Marianne Appelkvist
Kihlmansgatan 14 A
731 51 Köping

Mobil: 070-394 09 12


KÖPING KOMMUN:

Anhörigkonsulenter:

Birgitta Daubner

Mobil: 073-699 60 54
E-post: birgitta.daubner@koping.se

Åsa Persson

Tel: 0221-251 08
E-post: asa.person@koping.se


Demensteamet:

Tel. 0221-258 85 telefontid vardagar 8.00-9.00

Linda Jakobsson
Specialistsjuksköterska och samordnare

E-post: linda.jakobsson@koping.se

Therese Jakobsson
Arbetsterapeut

E-post: therese.jakobsson1@koping.se

Eva Saaw
Kvalitetschef (SAS)

E-post: eva.saaw@koping.net

Agneta Roos
Medicinskt ansvarig sjuksköterska (MAS)

E-post: agneta.roos@koping.net


Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår